Wejdź na mój kanał You Tube

AUDIO tutaj

WARSZTATY SAMOREALIZACJI

Psycholog Szczecin - psycholog online Kontakt

Nr konta

ZASADY WSPÓŁRACY Z PSYCHOLOGIEM

KONTRAKT COACHINGOWY

BLOG - Uwalnianie od psychicznego cierpienia

BLOG -  Pomoc i terapia psychologiczna

BLOG - Coaching Szczecin i Skype

BLOG - Rozwój osobisty

BLOG- Rozwój wewnętrzny


AKTUALNOŚCI - kliknij


Opinie - kliknij


Pomoc Mistrza Reiki na odległość

- wsparcie energetyczne


 

 

Psycholog Szczecin, psycholog on-line
Centrum Terapeutyczno- Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi
Gabinet Psychologiczny
ul. Winogronowa 15 Szczecin
tel. + 48 606 266 386
renata@rozwojosobistyiduchowy.pl

KURSY REIKI - CZYSTE, PRZEBUDZONE REIKI - WEJŚCIE NA DROGĘ PIĘKNA - I TY MOŻESZ DOŁĄCZYĆ DO SZLACHETNEGO KRĘGU REIKI

 

CZYSTE, PRZEBUDZONE REIKI - SZLACHETNY SYSTEM PRACY Z ENERGIĄ ŻYCIOWĄ ORAZ PROSTA DROGA DO TWOJEGO POKOJU I SZCZĘŚCIA

I TY MOŻESZ NAUCZYĆ SIĘ POBIERANIA ENERGII ŻYCIOWEJ!  DOŁĄCZ DO KRĘGU REIKI!

OBUDŹ SIĘ DO TEGO CZYM W ISTOCIE JESTEŚ 

ZESTRÓJ SIĘ ZE ŹRÓDŁEM SWOJEGO DOBRA   POWRÓĆ DO SWOJEJ NATURALNEJ RADOŚCI

Reiki to uniwersalna energia życiowa, dostępna dla każdego; skuteczna metoda samoleczenia i pomocy innym, najłatwiejsza metoda pracy z energią, w pełni bezpieczna.

Zapraszam do skorzystania z zabiegów Reiki w gabinecie i na odległość ( bez fizycznej obecności; praca ze zdjęciem osoby potrzebującej) link

Reiki to powrót do tego co najbardziej naturalne dla istoty ludzkiej. Jest to zarówno efektywna metoda samouzdrawiania,  metoda pomocy innym jak i skuteczna forma rozwoju wewnętrznego.

Praktykowanie Reiki silnie rozwija  tzw. magnetyzm własny, tj. podnosi poziom energetyczny adepta, a co za tym idzie zdolność coraz większego wpływu na swoje doświadczenie życiowe w kierunku zgodnym z najwyższym dobrem.

Energia Reiki jest energią miłości w jej czystej postaci. Nie  jest to energia miłości romantycznej ani zmysłowej. Najbliższym terminem na określenie tej energii jest znana w chrześcijaństwie agape - miłość płynąca z poziomu ponadosobowego, od naszej tożsamości esencjonalnej, wspólnej nam wszystkim.

Z energią Reiki pracuję od ponad dwudziestu lat.

                                                                                                                         

Doświadczenie pokazuje, że kursy indywidualne mają nastepującą przewagę nad zajęciami grupowymi, gdyż:

- moja uwaga jest poświęcona wyłącznie Tobie

- oprócz obowiązkowych treści podaję inspiracje i podpowiedzi dopasowane do Twojej obecnej sytuacji i Twojej aktualnej świadomości

- jeśli sobie życzysz, ukierunkowuję Cię na ścieżce Twego rozwoju

Inicjacje Reiki mają bardzo osobisty charakter i warunki w jakich się odbywają muszą być możliwie najlepsze aby został zachowany cichy, intymny charakter tego procesu.

O inicjacjach kliknij

Zaproszenie video na kursy Reiki kliknij

Przeczytaj opinie o mojej pracy kliknij

Zapraszam  na zabiegi ReiKi kliknij

Oddziaływanie Reiki kliknij

O Reiki kliknij

O Reiki kliknij

Praca z energią Reiki (m.in.) otwiera stały dostęp do tzw. doświadczeń i stanów szczytowych link oraz stanów flow link

Zapraszam na kursy Reiki wszystkich stopni. Naucz się Reiki! Zdobądź wspaniałe narzędzie samouzdrawiania i pomocy innym!

Kursy realizowane są w Szczecinie przy ulicy Winogronowej 15 ( Zdroje )

Istnieje możliwość realizacji inicjacji  Reiki w nietypowy sposób; po uzgodnieniu dogodnych dla obu stron warunków. Masz propozycję, napisz.

                                                                                                                                      

Inicjacje Reiki -  dostrojenia energetyczne do odbioru energii Reiki

Wtajemniczenie I stopnia - nawiązanie kontaktu energetycznego

W chwili obecnej kurs jest dostępny wyłącznie na zajęciach indywidualnych. Zajęcia, po ustaleniu dogodnego dla Ciebie i dla mnie terminu, realizowane są w ciągu dwóch dni, od rana lub po południu, po ok. 3 godziny każdego dnia.

Dla osób przyjezdnych istnieje możliwość realizacji kursu w jeden dzień.
Koszt kursu realizowanego w ciągu dwóch dni- 700 zł; realizacja kursu w ciągu jednego dnia - 800 zł
Kurs obejmuje 4 inicjacje.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie do mnie informacji drogą mejlową oraz po ustaleniu terminu spotkania, wpłatę pełnej kwoty na podane poniżej konto.

Program kursu Reiki 1 stopnia

Przeczytaj wypowiedzi uczestników kliknij

Nowa wypowiedź uczestniczki kursu: " Renatko, po tej inicjacji czuję się jak nowonarodzona. Obcowanie z energią jest fantastycznym doświadczeniem. Dziękuję! Ania, listopad, 2018 r.

i kolejne:" Pani Renatko,

Dwa dni temu przyjechałam do Pani na inicjacje I stopnia Reiki. Wiedziałam że po tym dniu nastąpi we mnie jakaś zmiana, nie spodziewałam się jednak że będzie tak duża. Coś w mojej świadomości się otworzyło, zamknięte wcześniej drzwi uchyliły się i pozwoliły mi wyjrzec na ZEWNĄTRZ i jednocześnie do ŚRODKA mojego jestestwa. Czuję się szczęśliwa w duszy, spokojna i opanowana, pewna siebie, ufam swojej energii. Wiem że ten stan będzie się pogłębiał i umacniał. Również fizycznie czuję się silniejsza. Dziękuję że otworzyła Pani we mnie tę furtkę, że moja świadomość dzięki Pani będzie wzrastać" Joanna

Duchowością i obcowaniem z energią życia interesowałam się odkąd pamiętam. Brakowało mi jednak spotkania z osobą, która zajmuje się tym profesjonalnie. Tak trafiłam na stronę Pani Renaty. Skuszona wieloma pozytywnymi opiniami postanowiłam się odezwać. Obecnie jestem po kursie Reiki I stopnia. Pani Renata to prawdziwy specjalista w swojej dziedzinie. Dzięki jej podejściu i zaangażowaniu już dzisiaj wiem, że przy kolejnej wizycie w kraju na pewno udam się na wtajemniczenie II stopnia. Serdecznie wszystkim polecam. Edyta"

- Zaczęłabym od cytatu: "w każdym z nas jest ktoś kogo nie znamy, przemawia do nas w snach i tłumaczy, że widzi nas zupełnie inaczej, niż my siebie". Po pierwszym dniu kursu na 1 stopień Reiki byłam więcej niż pewna, że podjęłam właściwą decyzje, zgłaszając się do Pani, fajerwerków w moim przypadku nie ma, za to jest spokój, poczucie szczęścia i pewność, że ta droga rozwoju którą idę jest właściwa i dla mnie najlepsza. Dziękuje, że szła Pani ze mną przez ten krótki odcinek, będąc moją nauczycielką, ucząc i pokazując jak dobrze i bezpiecznie posługiwać się energią Reiki, by pomagać sobie oraz innym. Forma w jaki sposób przekazuje Pani swoją wiedzę i doświadczenie jest bardzo zrozumiała i swobodna, "Anioł, nie kobieta" jak nazwała Panią moja znajoma, miała rację. 2 stopień na mnie czeka. Magdalena M."

Wtajemniczenie II stopnia- poszerzenie możliwości pracy z energią; praca mentalna, spotęgowanie możliwości działania energią, praca poza czasem i przestrzenią

Koszt 780 zł - po ustaleniu dogodnego terminu; zajęcia rozłożone na dwa kolejne dni, w ciągu tygodnia, kazdego dnia- ok. 3 godz.

Koszt kursu realizowanego w ciągu jednego dnia - 900 zł.

Kurs obejmuje 3 inicjacje.

Program kursu Reiki 2 stopnia

Przeczytaj wypowiedzi uczestników kliknij 

Wtajemniczenie III stopnia - praca z energią mistrzowską

- realizowane jest na spotkaniu indywidualnym. Informacje o kosztach kursu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przecztaj wypowiedzi uczestników kliknij

Uczestnicy II stopnia, w przypadku gdy I stopień ukończyli u innego mistrza winni dołączyć kserokopię dyplomu I stopnia.
W celu rezerwacji kursu  należy uzgodnić termin, następnie przesłać " z góry " pełną kwotę na konto Alior Bank  39 2490 0005 0000 4004 5799 2405

do przelewów z zagranicy SWIFT ALBPPLPW  Alior Bank 39 2490 0005 0000 4004 5799 2405

Uwaga! Przesłana kwota nie podlega zwrotowi.

Zgłoszenia na kurs przyjmuję wyłącznie poprzez kontakt internetowy, email, gg, skype lub listem. Bardzo proszę o nadsyłanie wpłat bezpośrednio na moje konto lub przekazem pocztowym na adres, który podam po skontaktowaniu się ze mną.

                                                                                                                              

Osoby, które życzą sobie fakturę, proszę o wyraźne zaznaczenie tego oraz o podanie danych do faktury.

Dla osób, które zanim przystąpią do inicjacji chcą mnie poznać osobiście, istnieje możliwość umówienia się ze mną wcześniej na krótkie spotkanie ( z uwagi na ograniczony wolny czas jakim dysponuję )
Serdecznie zapraszam. Do zobaczenia.

Renata

Kontynuacją kursów Reiki jest udział w tematycznych zajęciach warsztatowych lub indywidualnych treningach i kursach. Informacje o warsztatach tutaj

Inf o kursach indywidualnych tutaj 

                                                                                                                           

Przeczytaj artykuły artykuly/glod-milosci-jak-go-zaspokoic

luksus-pracy-z-energią

 

 


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

©2007-2018 Samadhi - Centrum Terapeutyczno - Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi. Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie całości lub części: zdjęć, grafik i tekstów bez naszej zgody jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.