Wejdź na mój kanał You Tube

AUDIO tutaj

WARSZTATY SAMOREALIZACJI

Psycholog Szczecin - psycholog online Kontakt

email: renata@psychologszczecin.net 

Nr konta

BLOG - Redukcja psychicznego cierpienia

BLOG -  Pomoc i terapia psychologiczna

BLOG - Coaching Szczecin i Skype

BLOG - Rozwój osobisty

BLOG- Rozwój wewnętrzny


AKTUALNOŚCI - kliknij


Opinie - kliknij


Pomoc Mistrza Reiki na odległość

- wsparcie energetyczne


 

 

Psycholog Szczecin, psycholog on-line
Centrum Terapeutyczno- Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi
Gabinet Psychologiczny
ul. Winogronowa 15 Szczecin
tel. + 48 606 266 386
renata@rozwojosobistyiduchowy.pl

Ustawienie afirmacyjno - wibracyjne.

Ustawienie afirmacyjne osoby niejednokrotnie ważniejsze jest niż tradycyjne ustawienie leków.
Ustawienie takie to nic innego jak właściwy dobór afirmacji, czyli pozytywnych zdań, które mają za zadanie kształtować nową świadomość osoby proszącej o pomoc.

W swojej pracy obserwuję psychikę osoby, widzę czy prawdziwie chce  wyzdrowieć lub rozwiazac swoje problemy.
Zdarza się tak, że osoba po prostu nie widzi sensu wyzdrowienia, np. po stracie najbliższej osoby podświadomie dąży do śmierci i kreuje sobie chorobę. Jakże istotne jest by obejrzała swoje prawdziwe intencje i zmieniła je na pozytywne, często jest to sprawa życia lub śmierci.
Człowiek nie może wyzdrowieć jeśli nie ma woli życia, jeśli nie widzi po co ma być zdrowy.

Praca z afirmacjami często jest niedoceniana, często traktowana powierzchownie a umysł nasz jest bardzo precyzyjnym narzędziem i należy  umiejętnie z nim pracować.
Umiejętnie również należy pracować z bardzo potężnym narzędziem jakim jest praca z afirmacją. Prawidłowe ustawienie afirmacyjne osoby, ścisłe dopasowane do danej sytuacji powoduje, ze leki zaczynają działać lub inne metody stosowane w celu przywrócenia zdrowia.
Bez tego elementu, bez wychwycenia, często wręcz „ dywersji " umysłu, próby przywracania zdrowia często nie dają rezultatów.

Prawidłowa afirmacja ustawia wibrację osoby w procesie kreacji życzenia, co ma kluczowe znaczenie dla jej skuteczności.

Afirmacje warto połączyć z wyższymi technikami pracy, tj. z modlitwą i medytacją, wówczas działanie bywa nawet natychmiastowe.

Niejednokrotnie tzw. „ zaawansowane" osoby rezygnują z pracy z afirmacją celem praktykowania tzw. zaawansowanych metod, pozostawiając swój umysł w chaosie i takiego tez chaosu zaczynają doświadczać w swoim życiu.

Pracę z afirmacją można zarzucić tylko wtedy kiedy ma się stały kontakt ze swoim Wyższym Ja, nieustanną, bardzo wysoką świadomość, w dużym stopniu rozwiniętą uważność i świadomość rzeczywistości tu i teraz. W pozostałych przypadkach, przynajmniej co pewien czas, należy pouczyć swoją podświadomość za pomocą afirmacji, w którym kierunku zmierzamy.

Należy pracować ze swoja niższą jaźnią prowadząc ją za rękę i punkt po punkcie tłumaczyć jej jak małemu dziecku, o co nam chodzi, bo taką ma naturę. 

Nasza niższa jaźń potraktowana z miłością, cierpliwością ale i konsekwencją, w sposób łagodny ale i zasadniczy wykona wszystko do czego poczuje się zachęcona, przekonana. Temu służą afirmacje, by powoływać na plan fizyczny swoje marzenia, sprowadzać je ze świata idei do życia w rzeczywistości ziemskiej.

Renata Łopatka

©2007-2018 Samadhi - Centrum Terapeutyczno - Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi. Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie całości lub części: zdjęć, grafik i tekstów bez naszej zgody jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.