Wejdź na mój kanał You Tube

AUDIO tutaj

WARSZTATY SAMOREALIZACJI

Psycholog Szczecin - psycholog online Kontakt

email: renata@psychologszczecin.net 

Nr konta

BLOG - Redukcja psychicznego cierpienia

BLOG -  Pomoc i terapia psychologiczna

BLOG - Coaching Szczecin i Skype

BLOG - Rozwój osobisty

BLOG- Rozwój wewnętrzny


AKTUALNOŚCI - kliknij


Opinie - kliknij


Pomoc Mistrza Reiki na odległość

- wsparcie energetyczne


 

 

Psycholog Szczecin, psycholog on-line
Centrum Terapeutyczno- Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi
Gabinet Psychologiczny
ul. Winogronowa 15 Szczecin
tel. + 48 606 266 386
renata@rozwojosobistyiduchowy.pl

Mieć siebie

Moja praca polega miedzy innymi na tym, by zachęcać moich klientów do kontaktu z sobą, ze swoim wnętrzem Jest to bardzo przyjemna i satysfakcjonująca praca, bowiem uczestniczę w głębokich procesach wewnętrznych ludzi, którzy powracają do samych siebie, odnajdując siebie, często po wielu latach.
Zawsze powtarzam moim klientom, że mieć siebie to znaczy mieć wszystko. Prawidłowo zrozumiany sens tych słów i podążanie w życiu za tym by odnaleźć siebie, daje gwarancję tego co nazywamy szczęściem. Skąd ta pewność ? Otóż ja też żyłam kiedyś w oderwaniu od siebie, od swego serca i wiem jakie to ważne by odważyć się powrócić do samego siebie. Daje to ogromną siłę, spokój, równowagę, szczęśliwość, radość, spełnienie pod każdym względem.
Bo tylko w sobie, w swoim wnętrzu możemy odnaleźć to za czym tak bardzo tęsknimy, czego szukamy często błądząc na zewnątrz nas samych.
Kiedy podejmujemy tę decyzję, decyzję o powrocie do siebie, do źródła nas samych, rozpoczynamy życie łaską. Wtedy cały wszechświat nam sprzyja i pomaga w procesie uzdrowienia. I proszę mi wierzyć, wiem co mówię.
Codziennie jestem świadkiem tego, jak ludzie pokonują lęk i wszystko co się z nim wiąże i uczą się patrzeć szerzej i widzieć więcej.
Czy ty masz siebie ? Jeśli odpowiedź jest przecząca, nie zwlekaj, tylko zrób wszystko aby siebie odnaleźć - czego życzę ci z całego serca.

Renata Łopatka

©2007-2018 Samadhi - Centrum Terapeutyczno - Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi. Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie całości lub części: zdjęć, grafik i tekstów bez naszej zgody jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.