Wejdź na mój kanał You Tube

AUDIO tutaj

WARSZTATY SAMOREALIZACJI

Psycholog Szczecin - psycholog online Kontakt

email: renata@psychologszczecin.net 

Nr konta

BLOG - Redukcja psychicznego cierpienia

BLOG -  Pomoc i terapia psychologiczna

BLOG - Coaching Szczecin i Skype

BLOG - Rozwój osobisty

BLOG- Rozwój wewnętrzny


AKTUALNOŚCI - kliknij


Opinie - kliknij


Pomoc Mistrza Reiki na odległość

- wsparcie energetyczne


 

 

Psycholog Szczecin, psycholog on-line
Centrum Terapeutyczno- Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi
Gabinet Psychologiczny
ul. Winogronowa 15 Szczecin
tel. + 48 606 266 386
renata@rozwojosobistyiduchowy.pl

Dotyk Reiki

Podczas przekazu Reiki terapeuta dotyka Twego ciała, podczas gdy Ty leżysz wygodnie w ubraniu.

Dotyk Reiki jest przekazem życiodajnej energii czystej miłosci, pobieranej wprost ze źródła naszego istnienia a jedynie przepływającej przez ręce terapeuty.
Energia inicjuje proces samouzdrawiania organizmu człowieka, uzdrawia umysł i duszę, przywraca naturalny stan harmonii i równowagi.

Dotyk Reiki jest delikatny, łagodny lecz pełen mocy.

Poza działaniem typowo leczniczym działa kojąco i łagodząco na każdą formę stresu i dyskomfortu.

Zabiegi Reiki głęboko odprężają i relaksują, pacjenci bardzo często, pozwalając sobie na pełne odprężenie, zasypiaja podczas przekazu.

Jako, że jest przekazem energii bezwarunkowej miłości otwiera pacjenta na świat pełen piękna, harmonii, pokoju, zdrowia.

Zabiegi Reiki odbywaja się w ciszy lub przy relaksującej, spokojnej muzyce abyś jeszcze łatwiej wszedł w uzdrawiającą przestrzen bezwarunkowej, czystej miłości i doświadczył pełniej jej kojącego dotyku.

Zapraszam serdecznie do skorzystania z zabiegów Reiki.

O Reiki

Reiki jest chyba najprostszą metodą pracy z Energią a jednocześnie, po właściwym przeszkoleniu, najbezpieczniejszą, zarówno dla pacjenta jak i dla terapeuty.
Podstawową sprawą jest to, że terapeuta nie pracuje własną energią lecz każdorazowo dostraja się do Źródła Energii. Na czas zabiegu staje się przeźroczystym kanałem przepływu Energii Czystej Miłości, którą kieruje za pomocą dłoni lub tylko świadomością do pacjenta.
W wyższych formach uzdrawiania nie jest niezbędny fizyczny dotyk.
Energia Reiki otwiera i rozwija u terapeuty przestrzeń duchowego serca gdyż nie jest możliwe uzdrawianie bez otwartego serca.
Praktyka Reiki po inicjacjach dla uczniów jest bardzo prosta ale bardzo efektywna.
Bardzo ważną sprawą godną podkreślenia jest możliwie częsta praktyka z tą Energią po przyjęciu inicjacji.
Spotykam się często z tym, że wiele osób przeszło tylko inicjacje i nie miało świadomości, iż należy praktykować z Energią i dlatego te osoby nie mają spodziewanych efektów.
Ja osobiście cenię Reiki za jej prostotę. Cały system pracy z tą energią jest tak skonstruowany by w sposób możliwie najprostszy a jednocześnie najbardziej efektywny móc z tym pracować i wzrastać w tej Energii.
Praca z Reiki umożliwia adeptowi uwolnienie ograniczeń, wszelkich programów sabotażowych i destrukcyjnych w najlepszy, dopasowany do konkretnej osoby sposób.
Energia Reiki prowadzi adepta, otwiera na całe bogactwo jego samego i na bogactwo życia w każdym sensie.
Reiki pokazuje najpierw, a przy pozwoleniu ze strony ucznia, wprowadza go na najlepszą, najwartościowszą dla niego drogę życia, która z jednej strony jest drogą łagodności, z drugiej zaś strony, prawdziwej, realnej mocy.
Energia odsłania w nas naszą prawdziwą naturę, zmienia nas a dokładniej, sprawia, że odpada od nas to co nieprawdziwe co przekłada się na to, ze z biegiem czasu taki " reikowiec " jest po prostu innym człowiekiem, bardziej autentycznym, pełnym, zdrowym, łagodnym, zrównoważonym, pełnym realnej mocy, spełnionym w życiu.
Mnie najbardziej cieszy kiedy na moje zajęcia trafiają osoby o podejściu bardzo autentycznym i rzetelnym, bo właśnie tacy cieszą się prawdziwą słodyczą i realnymi owocami pracy z tą energią.
Dla niektórych osób Reiki to tylko technika uzdrawiania. Z kolei dla tych, którzy decydują się przystąpić do inicjacji III stopnia Reiki staje się drogą. Jest to piękna droga, dająca pełną wolność tym, którzy nią podążają.

©2007-2018 Samadhi - Centrum Terapeutyczno - Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi. Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie całości lub części: zdjęć, grafik i tekstów bez naszej zgody jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.