Wejdź na mój kanał You Tube

AUDIO tutaj

WARSZTATY SAMOREALIZACJI

Psycholog Szczecin - psycholog online Kontakt

email: renata@psychologszczecin.net 

Nr konta

BLOG - Redukcja psychicznego cierpienia

BLOG -  Pomoc i terapia psychologiczna

BLOG - Coaching Szczecin i Skype

BLOG - Rozwój osobisty

BLOG- Rozwój wewnętrzny


AKTUALNOŚCI - kliknij


Opinie - kliknij


Pomoc Mistrza Reiki na odległość

- wsparcie energetyczne


 

 

Psycholog Szczecin, psycholog on-line
Centrum Terapeutyczno- Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi
Gabinet Psychologiczny
ul. Winogronowa 15 Szczecin
tel. + 48 606 266 386
renata@rozwojosobistyiduchowy.pl

Rozwój wewnętrzny jako największa przygoda

Tak, to jest największa, najwspanialsza, najpiękniejsza przygoda jaka może się nam przytrafić. Czy przesadzam? Nie, z pełnym przekonaniem stwierdzam, że jest to najciekawsza zarazem przygoda. Dlaczego? Dlatego, że tutaj kierunek jest odwrotny niż zazwyczaj. Nie jest to oglądanie czy podziwianie czegoś na zewnątrz nas samych, ale przeciwnie jest to droga do nas samych, do naszego wnętrza i podziwianie naszego wewnętrznego piękna. Aby dotrzeć do piękna musisz najpierw wyrwać chwasty rosnące na ścieżce. Chwasty są tylko chwastami i w tym wypadku nie są zdolne przysłonić tego co prawdziwe w nas.

Podczas tej przygody uczysz się jak "odrzucać ziarno od plew".
Twoje piękno czeka abyś je odkrył, więc nie zwlekaj, bo jedynie dłużej cierpisz, a nie jesteś przeznaczony do cierpienia. Cierpisz, bo zapomniałeś i twoja droga zaprowadzi cię do tego abyś sobie przypomniał i przeżył całą radość odkrywania wewnętrznego szczęścia.

Nawet jeśli na początku się boisz i nie wiesz co cię czeka, zachęcam cię, pomimo lęku zrób to, chciej więcej. Nie neguj już dłużej przeczucia, które od tak dawna subtelnie wspomina Ci o twej przygodzie - największej z największych.


Renata Łopatka

©2007-2018 Samadhi - Centrum Terapeutyczno - Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi. Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie całości lub części: zdjęć, grafik i tekstów bez naszej zgody jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.