Wejdź na mój kanał You Tube

AUDIO tutaj

WARSZTATY SAMOREALIZACJI

Psycholog Szczecin - psycholog online Kontakt

email: renata@psychologszczecin.net 

Nr konta

BLOG - Redukcja psychicznego cierpienia

BLOG -  Pomoc i terapia psychologiczna

BLOG - Coaching Szczecin i Skype

BLOG - Rozwój osobisty

BLOG- Rozwój wewnętrzny


AKTUALNOŚCI - kliknij


Opinie - kliknij


Pomoc Mistrza Reiki na odległość

- wsparcie energetyczne


 

 

Psycholog Szczecin, psycholog on-line
Centrum Terapeutyczno- Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi
Gabinet Psychologiczny
ul. Winogronowa 15 Szczecin
tel. + 48 606 266 386
renata@rozwojosobistyiduchowy.pl

Radość

>Ja, ................. decyduję się na wzrost i rozwój duchowy w pełnej lekkości, łatwości, niewinności i radości. Pozwalam Sobie na Radość, optymizm i zadowolenie. Zasługuję na to. Kocham Siebie radosnego, wesołego i szczęśliwego. Pozwalam sobie na radość, radość w pracy i na ścieżce duchowej. Jestem całkowicie godzien radości. Każdy dzień witam z radością, witalnością i optymizmem. Zasługuję w pełni na radość, witalność i optymizm. Każdego dnia daję sobie radość, witalność i optymizm. Kocham życie i kocham Siebie.

Ja, Tomeczek z miłością pozwalam Sobie przepływać radości przez Mój umysł, ciało oraz serce. Pozwalam Sobie na Miłość, jestem jej godzien. Boże, wytwarzaj w Moim ciele, w Moim życiu pełen przepływ twej boskiej energii Radości, zadowolenia i entuzjazmu. Otwieram Moje serce i wychwalam Radość Miłości. Ja, ................. pozwalam Sobie na odczuwanie zadowolenia z Mojej pracy, jej efektów oraz Mojego życia. Jest to dla Mnie korzystne. Pozwalam sobie na spontaniczny, pełny i doskonały przepływ energii radości i Miłości przez Moje ciało, umysł i serce. Przepełniam boską radością Moje gardło, splot słoneczny oraz Moje serce. Pozwalam sobie na radość w związkach, modlitwie i w pracy. Jest to dla Mnie łatwe, bezpieczne i korzystne. Kocham Siebie, kocham Radość. Otwieram się na radość. Z radością modlę się, z radością medytuję.

Ja, ................. jestem radosnym mężczyzną. Uśmiech na Mojej twarzy jest radosny, naturalny, ciepły i życzliwy. Jestem zawsze uśmiechnięty. Zasługuję na to, żeby być uśmiechnięty. To w porządku, kiedy każdego dnia budzę się radosny, uśmiechnięty i życzliwy. To korzystne, gdy każdego dnia budzę się w pełni trzeźwy, przytomny i wypoczęty. Jest to bosko czyste i niewinne. Jest to bezpieczne. Pozwalam Sobie na spontaniczność w Radości, na radość nawet bez jakiegokolwiek powodu. Kocham Siebie radosnego. W Boskiej radości życia pieniądze przychodzą do Mnie bosko łatwo i przyjemnie. Jestem całkowicie godzien pieniędzy przychodzących do Mnie z łatwością, przyjemnością i Radością. Kocham Moją lekkość życia. Kocham Moją Radość życia. Znajduję radość i zadowolenie w każdej sekundzie Mojego cudownego, dostatniego i wspaniałego życia.

Ja, ................. cieszę się Moją pracą. Przepełnia mnie radość, gdy robię to, co lubię. To jest fajne, gdy robię to, co lubię. Moje zadowolenie jest ogromne, gdy robię to, co lubię. Zauważam, że w Moim życiu rodzi się radość. Radość, radość i radość. Wyrażam i otrzymuję radość życia. Pozwalam Mojemu życiu płynąć z radością i swobodą. Przyjmuję życie z radością, odczuwam życie z radością. Napełniam się boskim światłem radości. Moje związki z Bogiem są w pełni radosne. Moje związki z samym sobą są w pełni radosne. W moich związkach z ludźmi wszechobecna jest radość. Przejawiam radość w rodzinie. Gdy spotykam ludzi, moje serce się raduje. Gdy rozmawiam z ludźmi, moje gardło się raduje. Przepełnia mnie Radość, gdy odnoszę sukcesy.

Tomek Nawrot

©2007-2018 Samadhi - Centrum Terapeutyczno - Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi. Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie całości lub części: zdjęć, grafik i tekstów bez naszej zgody jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.