Wejdź na mój kanał You Tube

AUDIO tutaj

WARSZTATY SAMOREALIZACJI

Psycholog Szczecin - psycholog online Kontakt

email: renata@psychologszczecin.net 

Nr konta

BLOG - Redukcja psychicznego cierpienia

BLOG -  Pomoc i terapia psychologiczna

BLOG - Coaching Szczecin i Skype

BLOG - Rozwój osobisty

BLOG- Rozwój wewnętrzny


AKTUALNOŚCI - kliknij


Opinie - kliknij


Pomoc Mistrza Reiki na odległość

- wsparcie energetyczne


 

 

Psycholog Szczecin, psycholog on-line
Centrum Terapeutyczno- Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi
Gabinet Psychologiczny
ul. Winogronowa 15 Szczecin
tel. + 48 606 266 386
renata@rozwojosobistyiduchowy.pl

Największa tęsknota

Co jest twoją największą tęsknotą ? Może pragniesz pieniędzy, bogactwa, sławy a może ze zdumieniem odkrywasz ze twojego serca te uciechy życia tu na Ziemi nie zaspokoją. Może tęsknisz i sam nie wiesz za czym, za kim …Może za najlepszym towarzystwem, za kobietą, mężczyzną…a może nie tylko za tym.


Przychodzi taki moment w naszej wędrówce życiowej, że zdajemy sobie sprawę, że nic z tego świata nie ukoi naszego serca i pomimo, że pieniądze się niewątpliwie przydają i lepiej je mieć niż nie, towarzystwo ukochanej osoby jest miłe i nas cieszy, to jednak chcemy czegoś jeszcze. Osoby, które stoją na progu swego przebudzenia do duchowego życia mogą odczuwać, nawet bardzo dotkliwie, wręcz w postaci ogromnego pragnienia rozrywającego ich serce, wielką tęsknotę za nieznanym, nieokreślonym. Osoby te czują, że chcą być blisko tego co nazywamy Źródłem, Miłością, samym Życiem. Tak, jeśli się wsłuchają w siebie, odkryją, że tęsknią do domu, do swego prawdziwego domu, że tęsknią za zjednoczeniem z tą wyższą siłą, która powołała ich do istnienia. 
Jak powrócić do domu? Jak w nim zamieszkać ? Jak się rozgościć w najprawdziwszym swoim domu, jak czuć się z tą siłą za pan brat ?


Drogą do domu jest świat uczuć, tak często w dzisiejszych realiach życia codziennego odrzucany i negowany. Nic nie zaspokoi twojej największej tęsknoty, nic z tego zewnętrznego świata. Musisz nieco się wysilić, nie, żeby to miało być związane z faktycznym jakimś wysiłkiem, ale musisz poczynić starania aby przede wszystkim, wejść na swoją prawdziwą życiową drogę i byś już zawsze był gotowy i zdeterminowany by tylko tą drogą podążać. Aby wejść do swego domu musisz poczuć się godny przebywania w nim. Trzeba abyś zrzucił niepotrzebny balast z pleców. Istotne jest byś poczuł się niewinny i czysty oraz otwarty ufnie tak jak dziecko, które oczekuje zawsze najlepszego. Energia jaka czeka na ciebie w twoim ukochanym, najmilszym, najbardziej przytulnym domu jest czysta, lśniąca i pełna światła. Musisz się przygotować abyś mógł to wytrzymać, tę czystość, ciepło, czułość i miłość jakie na ciebie czekają, i nade wszystko, najistotniejszym jest abyś ty już od teraz oczekiwał na spotkanie z gospodarzem twego domu, który od tak dawna oczekuje na twoje przybycie i pragnie ciebie najpiękniej jak tylko to możliwe ugościć.


Twoja największa tęsknota może być zaspokojona, jeśli pozwolisz sobie na to, jeśli odważysz się i postanowisz, że to po prostu zrobisz. Nie musisz wiedzieć jak i co, jak już naprawdę tego zapragniesz, to po prostu się stanie samo, to On to za ciebie zrobi.

Renata Łopatka

 

©2007-2018 Samadhi - Centrum Terapeutyczno - Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi. Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie całości lub części: zdjęć, grafik i tekstów bez naszej zgody jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.