Wejdź na mój kanał You Tube

AUDIO tutaj

WARSZTATY SAMOREALIZACJI

Psycholog Szczecin - psycholog online Kontakt

email: renata@psychologszczecin.net 

Nr konta

BLOG - Redukcja psychicznego cierpienia

BLOG -  Pomoc i terapia psychologiczna

BLOG - Coaching Szczecin i Skype

BLOG - Rozwój osobisty

BLOG- Rozwój wewnętrzny


AKTUALNOŚCI - kliknij


Opinie - kliknij


Pomoc Mistrza Reiki na odległość

- wsparcie energetyczne


 

 

Psycholog Szczecin, psycholog on-line
Centrum Terapeutyczno- Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi
Gabinet Psychologiczny
ul. Winogronowa 15 Szczecin
tel. + 48 606 266 386
renata@rozwojosobistyiduchowy.pl

Rozwój duchowy na poważnie, ale radośnie

O to właśnie chodzi, by praktyka duchowa była radością i miłością, ale by traktowana była serio a nie tylko jako nowe hobby.
Obserwuję różne podejścia u uczestników zajęć rozwoju duchowego. Większość osób, która do mnie trafia jest zdecydowana na konkretne zmiany i robi wszystko by do nich doszło. Ale trafiają się też i tacy, którzy chcą pozbyć się jakiegoś swojego problemu za pomocą duchowości, by potem, gdy problem znika, powrócić do starych nawyków.
Moja podpowiedź jest taka, by mieć czyste intencje dotyczące własnej praktyki i własnego rozwoju duchowego, gdyż tylko taka postawa zapewnia sukcesy na ścieżce. Rozwój duchowy to nie jest hobby, które jak się znudzi można zamienić na inne. Praktyka duchowa jest wielkim błogosławieństwem.
Świadomość co prawda, najczęściej otwiera się stopniowo, jest procesem, którego efekty zależą od tego ile miejsca w swoim życiu zrobimy dla tej Najwyższej Jakości.
Jeśli nasza przygoda z rozwojem duchowym jest tylko romansem a nie prawdziwą miłością, to skutki owego romansu, tak jak w życiu bywają różne.
Lubię przyglądać się ludziom, tym którzy z zapałem i rzetelnie posmakowawszy Miłości oddają się jej całym sercem, całą swoją istotą. Ci zbierają obfity plon, który jest czystą radością.
Dla mnie poważnie znaczy autentycznie, szczerze, z pełnym oddaniem i zaangażowaniem.

Renata Łopatka

©2007-2018 Samadhi - Centrum Terapeutyczno - Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi. Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie całości lub części: zdjęć, grafik i tekstów bez naszej zgody jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.