Wejdź na mój kanał You Tube

AUDIO tutaj

WARSZTATY SAMOREALIZACJI

Psycholog Szczecin - psycholog online Kontakt

email: renata@psychologszczecin.net 

Nr konta

BLOG - Redukcja psychicznego cierpienia

BLOG -  Pomoc i terapia psychologiczna

BLOG - Coaching Szczecin i Skype

BLOG - Rozwój osobisty

BLOG- Rozwój wewnętrzny


AKTUALNOŚCI - kliknij


Opinie - kliknij


Pomoc Mistrza Reiki na odległość

- wsparcie energetyczne


 

 

Psycholog Szczecin, psycholog on-line
Centrum Terapeutyczno- Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi
Gabinet Psychologiczny
ul. Winogronowa 15 Szczecin
tel. + 48 606 266 386
renata@rozwojosobistyiduchowy.pl

Popatrz na siebie oczami pełnymi miłości

Osobom, które do mnie przychodzą często pomagam w uwolnieniu się od poczucia niskiej wartości oraz, bardzo często, od poczucia winy w życiu.

Kiedy myślisz o sobie, że jesteś zły lub nieczysty rozejrzyj się wokół i spójrz na dziecko. Popatrz jak przejawia się dziecko. Ono wie, że jest czyste, niewinne, że wszystko z nim w porządku. Ono czuje realnie działanie twórczej mocy w sobie, dzięki której wie, że życie jest dla niego, że znajduje się w odpowiednim miejscu i czasie i że wszystko jest dobrze. Popatrz na bawiące się dziecko, które jest przekonane o swojej wspaniałości i wyjątkowości.

Popatrz i ucz się pełnej akceptacji życia, ucz się zaufania do życia i całkowitej zgody na to co dzieje się wokoło. Popatrz na siebie tak jak widzi ciebie Miłość.

Twoje wewnętrzne dziecko też jest takie. Ma poczucie czystości i niewinności. To jesteś ty prawdziwy - pełen wiary i miłości do wszystkiego, pełen oczekiwania co życie ci przyniesie kolejnego dnia,  wypatrujący cudów i piękna życia, nasłuchujący głosu Boga w swoim sercu.

Twoje wewnętrzne dziecko zna świętość każdego dnia, każdej osoby i każdej chwili. Dopuść je do głosu. Ono wie jak chce się wyrazić, jak chce przejawić swoją mądrość i to wszystko do czego zostało powołane przez siłę , która je stworzyła.  Pozwól mu na radosną, twórczą zabawę.  Zaufaj, że ono wie jak i w co chce się twórczo bawić w życiu.

W swojej pracy, pracę z wewnętrznym dzieckiem traktuję jako jeden z najważniejszych aspektów, ponieważ wiem jakie to ważne by przyjąć swoje wewnętrzne dziecko do swego serca, jakie to ważne by się z nim zaprzyjaźnić.

Bez rzetelnej pracy z tym aspektem efekt pracy nad sobą nie będzie zadowalający. Obserwuję, że często ten temat traktowany jest zbyt powierzchownie, a szkoda. Prawdziwe zainteresowanie, troska, zaspokojenie potrzeb tej części nas daje w rezultacie cudowne efekty.

Jako terapeucie dane jest mi uczestniczyć i przyczyniać się w pewien sposób do owego powrotu do siebie samego, który niesie ze sobą możliwość pełnego, realnego spełnienia w życiu. Kocham tę pracę, bo uczestniczę bardzo często w przełomowych momentach w życiu innych osób.

Renata Łopatka

©2007-2018 Samadhi - Centrum Terapeutyczno - Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi. Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie całości lub części: zdjęć, grafik i tekstów bez naszej zgody jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.