Wejdź na mój kanał You Tube

AUDIO tutaj

WARSZTATY SAMOREALIZACJI

Psycholog Szczecin - psycholog online Kontakt

email: renata@psychologszczecin.net 

Nr konta

BLOG - Redukcja psychicznego cierpienia

BLOG -  Pomoc i terapia psychologiczna

BLOG - Coaching Szczecin i Skype

BLOG - Rozwój osobisty

BLOG- Rozwój wewnętrzny


AKTUALNOŚCI - kliknij


Opinie - kliknij


Pomoc Mistrza Reiki na odległość

- wsparcie energetyczne


 

 

Psycholog Szczecin, psycholog on-line
Centrum Terapeutyczno- Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi
Gabinet Psychologiczny
ul. Winogronowa 15 Szczecin
tel. + 48 606 266 386
renata@rozwojosobistyiduchowy.pl

Relaksacja

Relaksacja

Co daje jednorazowa sesja ?

- odpoczynek,

- uwolnienie energii stresu,

- pozytywne programowanie  umysłu,

- doenergetyzowanie całej Twojej istoty,

- odzyskanie harmonii i równowagi

- doswiadczenie stanu naturalnego uzdrowienia

 

Polecam również indywidualny trening relaksacji.

Proponowana częstotliwość treningu: spotkania 1x w tygodniu

Na czym polega właściwa relaksacja ?

Sesja relaksacji terapeutycznej to wprowadzenie twego ciała i umysłu w głęboki stan odprężenia, odpoczynku, wolności od stresu, w naturalny uzdrawiający stan, w którym to twój mózg osiąga tzw. stan alfa. Jest to stan, w którym twoje ciało rewitalizuje się, odradza, harmonizuje pod każdym względem. Jednocześnie twój umysł uwalnia napięcia psychiczne i cała istota zanurza się w bardzo przyjemnym i uzdrawiającym stanie. 

Kiedy w ciele i w umyśle zatrzymane są napięcia, utrudniają one naturalny przepływ siły życiowej przez twoją istotę a nierzadko bardzo silnie blokują twoją swobodną ekspresję, możliwości intelektualne i twórcze a także w konsekwencji dolegliwości fizyczne, choroby.

Przejście programu profesjonalnej relaksacji umożliwia uwolnienie tychże blokad oraz wytworzenie nowego nawyku wchodzenia w stan relaksacji, w dowolnej sytuacji życiowej a przez to, lepsze funkcjonowanie w życiu, doskonalsze działanie organizmu i umysłu. 

Sesje relaksacji przywracają naturalną dla każdego z nas radość życia, pozytywną, optymistyczną wizję samego siebie i swojego życia, chęć do życia i do działania. 

Sesje relaksacji konsekwentnie realizowane przez pewien czas umożliwiają rozstanie się z nerwicowymi reakcjami, wypracowują postawę zrównoważoną, zdrową, pomagają stawiać czoła wymaganiom życia codziennego.

Przejście indywidualnego programu relaksacji umożliwia zdobycie wspaniałego narzędzia samopomocy, cudownego wręcz lekarstwa dostępnego w każdej chwili bez recepty, narzędzia łagodnego w formie ale potrafiącego wyzwolić autentyczną moc w człowieku.

Korzyści jakie płyną z relaksacji trudno wręcz opisać , bo jest to realizowanie życia na zupełnie nowym, wyższym jakościowo poziomie.

Zapraszam serdecznie na sesje relaksacji.

Koszt  jednej sesji relaksu  -  150 zł

©2007-2018 Samadhi - Centrum Terapeutyczno - Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi. Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie całości lub części: zdjęć, grafik i tekstów bez naszej zgody jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.