Wejdź na mój kanał You Tube

AUDIO tutaj

WARSZTATY SAMOREALIZACJI

Psycholog Szczecin - psycholog online Kontakt

email: renata@psychologszczecin.net 

Nr konta

BLOG - Redukcja psychicznego cierpienia

BLOG -  Pomoc i terapia psychologiczna

BLOG - Coaching Szczecin i Skype

BLOG - Rozwój osobisty

BLOG- Rozwój wewnętrzny


AKTUALNOŚCI - kliknij


Opinie - kliknij


Pomoc Mistrza Reiki na odległość

- wsparcie energetyczne


 

 

Psycholog Szczecin, psycholog on-line
Centrum Terapeutyczno- Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi
Gabinet Psychologiczny
ul. Winogronowa 15 Szczecin
tel. + 48 606 266 386
renata@rozwojosobistyiduchowy.pl

ROZWÓJ OSOBISTY I DUCHOWY - ZAPROSZENIE DO PEŁNI ŻYCIA

ŚWIADOMOŚĆ TRANSPERSONALNA I DUCHOWA     UWAŻNA OBECNOŚĆ    TRANSFORMACJA ŚWIADOMOŚCI  TECHNOLOGIE MINDFULNESS    SAMOPOZNANIE    SAMOREALIZACJA

Zapraszam na nowe zajęcia grupowe online od 23 listopada 2021 r. 

Informacje o zajęciach tutaj

 

Gdzie się spotykamy?
Komunikator Google Meet
Aby korzystać z Google Meet, musisz mieć konto Google.
Co będzie Ci potrzebne do rozmów wideo w Meet:

• Aplikacja mobilna Meet, aplikacja mobilna Gmail lub obsługiwana przeglądarka. 
• Zgodne urządzenie spełniające minimalne wymagania systemowe.
• Obsługiwany system operacyjny.
• Szerokopasmowe połączenie z internetem. Dowiedz się, jak przygotować sieć.
• Kamera internetowa (wbudowana lub podłączana przez USB).
• Więcej informacji tutaj https://support.google.com/meet/answer/7317473?hl=pl&ref_topic=7306097

Kto może uczestniczyć w zajęciach?

Osoby wyrażające wolę poszerzenia swojego postrzegania i obudzenia świadomosci rdzennej, bez silnych zaburzeń psychicznych.

Uwaga ! Uczestnicy z pewnymi problemami psychologicznymi powinny równolegle korzystać z pomocy psychologicznej i wsparcia terapeutycznego. Zajęcia te nie zastępują terapii indywidualnej.

Poniżej wypowiedzi uczestników zajęć stacjonarnych:

Wypowiedź uczestniczki warsztatów, które zakończyły się 14 marca 2019 r.

Warsztaty pod przewodnictwem Renatki to przejście z nieświadomości do świadomości. Nie wyobrażałam sobie nawet korzyści w postaci takiego spokoju... zrozumienia i harmonii jakich doświadczam w codziennym życiu. Fascynująca podróż do spełnienia. Nie można w pełni opisać tego doświadczenia, bo każdy odczuwa to na swój indywidualny sposób ale jedno było wspólne dla całej grupy, uczucie spokoju i komfortu. Każde warsztaty,które odbywają się pod przewodnictwem Renatki są dla mnie kolejnym krokiem ku życiu w pełnej harmonii.Zapraszam wszystkich, którzy czują się zagubieni i przytłoczeni zyciem. Dzieki tym warsztatom odzyskacie radość życia!!! Anna.

 

Wypowiedzi uczestników zajęć, które zakończyły się 25 października 2018 r.

Serdecznie dziękuję Ci za super warsztaty.Od pierwszego do ostatniego spotkania czułam się fantastycznie i czuję nadal.Trzeba mieć szczęście by być prowadzonym przez takiego Nauczyciela - nie jest to przypadek iż znalazłam się u Ciebie.Uczestniczenie z tą Grupą w zajęciach były dla mnie miłymi spotkaniami, poznaniem i odnalezieniem siebie prawdziwej, czas szybko minął .Ty Renatko prowadziłaś nas poprzez podpowiedzi i wskazówki - a nie gotowe recepty na życie.Te zajęcia odbywały się w szczerości nas wszystkich uczestników - to życie po prostu. Dużo nauczyłam się realizując to co tak bardzo pasjonowało mnie od dawna. Dziękuję. Irena

 

Warsztaty były niezwykłą przygodą w głąb siebie. Uczestnicy bardzo się wspierali i motywowali. Często nasze wzajemne odczucia i reakcje były zaskakujące i bardzo budujące. To były moje pierwsze warsztaty pod Twoim przewodnictwem Renatko, ale z pewnością nie ostatnie.Wszystko co wyniosłam z tych zajęć budzi się we mnie w codziennym życiu i pomaga spojrzeć na wszystko z innej perspektywy. Wsparcie grupy w procesie samorealizacji jest bezcenne. Bardzo dziękuje wszystkim uczestnikom i Tobie Renatko za cudownie spędzony czas i za dzielenie się swoim doświadczeniem i wiedzą. Do zobaczenia na kolejnych wspaniałych warsztatach.Ania, Choszczno.

Udział w warsztacie „Odnaleźć siebie” dał mi możliwość przejrzenia się w oczach innych osób, dzięki czemu usłyszałam wiele ciepłych słów, komplementów itd., co z kolei sprawiło, że mogłam poczuć, że siebie lubię. Na co dzień rzadko to czuję. Na ogół często czuję lęk i niezadowolenie z siebie. Usłyszałam też bardzo ciekawe pytania, m.in. „Jaka tak naprawdę jesteś? Mam wrażenie jakby były dwie Wiolety.” oraz wiele cennych wskazówek do pracy nad sobą. Kilka razy doświadczyłam ogromnego zdumienia, kiedy, pod wpływem słów Renaty, w jednej chwili ze złości i frustracji przeszłam do zdziwienia i uspokojenia. Czyżby skierowanie uwagi z „jacy inni są źli, bo nie dali mi tego, czego potrzebowałam” na „i tak mogę siebie lubić” czyniło taką różnicę???
To zdumienie do dziś mi towarzyszy. To tak jakby istniał jakiś inny świat, o którym bardzo mało wiem. Dziękuję Ci za wszystko :) Pozdrawiam serdecznie,Wioleta

 

Wypowiedź uczestniczki  zajęć, które odbyły się 6.09. 2018:

Renatko, dzięki za wczorajsze zajęcia. Kiedy wróciłam do domu poczułam się jak nowo narodzona. Pozdrawiam serdecznie. Irena

Wypowiedź uczestnicznki wcześniejszych zajęć:

Witaj Reniu, 

chcę Ci bardzo podziękować za ostatnie prowadzenie na warsztatach.

Były dla mnie szczególne ze względu na moje intensywne reakcje.

Zastanawiałam się później, co się działo ze mną, dlaczego tak reagowałam... Teraz wiem, że dzięki Tobie Reniu, Twojej Świadomości i Miłości tak się stało. Bardzo mi pomogłaś swoimi krótkimi, budzącymi pytaniami, na które mój umysł nie miał odpowiedzi i to było TO, kiedy poczułam się "przyciśnięta do muru", kiedy mogłam wreszcie puścić wszystko, co miałam do powiedzenia, bo i tak to nie było ważne... Czuję, że centrum tej reakcji było w sercu i było mi wszystko jedno, co sobie ktoś o mnie pomyśli, kiedy płakałam, gdyż byłam wtedy jak najbardziej sobą, autentyczna, prawdziwa, szczęśliwa z moją wrażliwością i pozwoleniem sobie na spontaniczność. Takiej transformacji zawsze chciałam, bezbronność, miękkość, dziecięca niewinność okazały się największą siłą i odczuciem szczęścia.

Od tego momentu coś się bardzo we mnie zmieniło: mam więcej energii w działaniu, nie zastanawiam się, jak wypadnę, nie kontroluję siebie tak, jak dotąd, jest więcej radości we mnie, pozwalam sobie na spontaniczność i pójście za wewnętrznym głosem, przyznaję się do rzeczy, których nie chciałam dotknąć, ale i zarazem jest w tym więcej przytomności i spokoju, w całym odczuwaniu i widzeniu jest tego więcej...

Życzę sobie Reniu, by to się ugruntowało i jeszcze rozwijało, bo jest to bardzo przyjemne i roztapia jeszcze mocniej blokady i lęki przed innymi ludźmi, choć i tak już jest nieźle ;-) To tak, jakby przyglądać się prosto "w twarz swoim lękom" - odkrywam, że nie istnieją. Ze związkami chyba mi było dotąd najtrudniej...

Dziękuję Reniu! Bardzo dziękuję! Cudowne doświadczenie uwolnienia.Z Miłością i Wdzięcznością - Ewa Szewczyk, Szczecin, 6 września 2017 r.

Superświadomość- świadomość rozwinięta w wyniku szczerego zaangażowania we własny rozwoj, in. wyższe poznanie, ponad- ego, poziom transpersonalny, noetyczny, sfera wyższego intelektu i ducha; potężne żródło informacji najwyższej jakości, mądrości, inspiracji i siły; poziom wartości wyższych, in. jaźń (Jung)

Jaźń jest królewskim archetypem całej osoby; jaźń jest całością i celem psychiki; jaźń jest imago Dei ( obrazem Boga ), Bogiem w nas ( Jung 1938)

Jaźń jest głębszą rzeczywistością ontologiczną, której " ja " jest odbiciem (Firman, 1992)

Samorealizacja dla każdego z nas może oznaczać co innego. Zazwyczaj rozumiana jest jako nadrzędny motyw sterujący ludzką aktywnością, zorientowany na spełnienie możliwosci i urzeczywistnienie potencjału jednostki. Kurt Goldstein.

Mechanizm samorealizacji prowadzi do zaspokojenia potrzeb wyższych ( metapotrzeb ) związanych z rozwojem osobowości, wewnętrznym wzrostem, uaktywnieniem swego niewykorzystanego potencjału, kreatywnością, tj. z całą rzeczywistością psychiczno-duchową skłądającą się na samorealizację; stawiając na to by żyć nie tylko dobrze, nie tylko lepiej ale by "żyć bardziej" ( Maslow, za Monbourquette)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

©2007-2018 Samadhi - Centrum Terapeutyczno - Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi. Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie całości lub części: zdjęć, grafik i tekstów bez naszej zgody jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.