Wejdź na mój kanał You Tube

AUDIO tutaj

WARSZTATY SAMOREALIZACJI

Psycholog Szczecin - psycholog online Kontakt

email: renata@psychologszczecin.net 

Nr konta

BLOG - Redukcja psychicznego cierpienia

BLOG -  Pomoc i terapia psychologiczna

BLOG - Coaching Szczecin i Skype

BLOG - Rozwój osobisty

BLOG- Rozwój wewnętrzny


AKTUALNOŚCI - kliknij


Opinie - kliknij


Pomoc Mistrza Reiki na odległość

- wsparcie energetyczne


 

 

Psycholog Szczecin, psycholog on-line
Centrum Terapeutyczno- Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi
Gabinet Psychologiczny
ul. Winogronowa 15 Szczecin
tel. + 48 606 266 386
renata@rozwojosobistyiduchowy.pl

Mentoring samorealizacji- wspomaganie rozwoju osobistego i duchowego

psycholog i Mistrz Reiki Renata Łopatka oferuje:
 
Dysponuję profesjonalną wiedzą psychologiczną oraz wiedzą i bogatym, wieloletnim doświadczeniem z obszaru rozwoju osobistego i duchowego. Poznałam wiele dróg rozwojowych, także w sposób praktyczny. Konsultuję i wspieram osoby na ścieżce ich rozwoju.  Dwudziestoletnie doświadczenie i autentyczne, pełne pasji zainteresowanie ludzkim umysłem i świadomością  owocuje tym, że jestem pomocna w rozumieniu symptomów związanych z psychiką, emocjami, zachowaniem i sferą ducha. Dysponuję rozpoznaniem, które ujęcie rozwojowe jest wznoszące,, a które, pozornie rozwojowe, sprowadza jedynie dezorganizację i cierpienie. Pomagam klientom uwolnić się od skutków błędnych praktyk i dezintegracji psychiki.
Pracuję z całym spektrum ludzkiej świadomości ( Wilber), tzn. z wymiarem osobowym oraz towarzyszę w realizacji transcendencji ja osobowego. Przekraczanie obszaru osobowego jest procesem bardzo złożonym  wymagajacym znajomości praw umysłu i wiedzy z obszaru przytomnej duchowości oraz wiedzy na temat oczyszczania sfery umysłowej.
Zapraszam osoby, ktore poważnie podchodzą do kwestii swojego rozwoju oraz pragną aby ich rozwój przebiegał w sposób bezpieczny i optymalny, służył ich zdrowiu psychicznemu i dobrostanowi.
 
Sesja mentoringu- wspomaganie rozwoju i procesu samorealizacji klienta, towarzyszenie na ścieżce transformacji wewnętrznej- 290 zł/ ok. 50 minut.
Oferuję m.in.:
- opiekę psychologiczno- duchową osób rozwijających się duchowo
-naukę profesjonalnej i skutecznej pracy z umysłem ( oczyszczanie umysłu, transformacja ograniczeń, uwalnianie zablokowań, zmiana przekonań)
- psychoterapię transpersonalną i duchową
- procesy transformacji świadomości
- oddziaływanie energetyczne - wsparcie energią życiową
- naukę pobierania energii witalnej ( dostrojenia energetyczne w systemie Reiki)
- procesy budzenia tożsamości esencjonalnej
- sesje relaksacji i mindfulness
- terapeutyczne sesje regresywne ( uwalnianie skutków błędnych praktyk duchowych, odkrywanie pierwotnych przyczyn manifestujących się problemów)
- merytoryczne wsparcie dla osób medytujących
 
 
 
 

©2007-2018 Samadhi - Centrum Terapeutyczno - Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi. Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie całości lub części: zdjęć, grafik i tekstów bez naszej zgody jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.