Wejdź na mój kanał You Tube

AUDIO tutaj

WARSZTATY SAMOREALIZACJI

Psycholog Szczecin - psycholog online Kontakt

email: renata@psychologszczecin.net 

Nr konta

BLOG - Redukcja psychicznego cierpienia

BLOG -  Pomoc i terapia psychologiczna

BLOG - Coaching Szczecin i Skype

BLOG - Rozwój osobisty

BLOG- Rozwój wewnętrzny


AKTUALNOŚCI - kliknij


Opinie - kliknij


Pomoc Mistrza Reiki na odległość

- wsparcie energetyczne


 

 

Psycholog Szczecin, psycholog on-line
Centrum Terapeutyczno- Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi
Gabinet Psychologiczny
ul. Winogronowa 15 Szczecin
tel. + 48 606 266 386
renata@rozwojosobistyiduchowy.pl

Inicjacje Reiki

                    Niech moc miłości opromieni Twoje życie...

INICJACJE REIKI I STOPNIA

Poprzez inicjacje I stopnia Reiki dokonane przez mistrza Reiki inicjowany w trakcie następujących po sobie czterech ceremoniach inicjujących, zostaje ponownie całkowicie połączony z Uniwersalną Energią Życiową poprzez oczyszczenie i zaktywizowanie jego kanału uzdrawiającego. Przynosi to równocześnie intensywny napływ Światła do ciała i systemu energetycznego. Poprzez ciało przechodzi następnie trwająca 21 dni fala procesów oczyszczających. Podczas inicjacji jesteśmy ponownie podłączani do Źródła.

Inicjacje gwałtownie i natychmiast podwyższają częstotliwość drgań ucznia i dostrajają do fal Miłości.

Inicjacja usuwa m.in. poczucie winy, które uniemożliwiało nam bezpośredni kontakt z Energią Życia

Rytuały energetyczne I stopnia otwierają przede wszystkim ciało fizyczne ucznia.

Zostajesz "kanałem" reiki, tzn. Jesteś od tej pory pośrednikiem między energią Reiki a osobami, którym będziesz przesyłał energię świetlną, lub pobierasz ją tylko dla siebie.

To co otrzymujesz wraz z przyjęciem inicjacji pozostaje do twojej dyspozycji na zawsze, nikt nie zdoła ci tego odebrać. To od Ciebie zależy ile z tego skorzystasz. Rytuały inicjacyjne zabezpieczają przed utratą energii własnej podczas wykonywania zabiegów uzdrawiających oraz "reikowicz" jest chroniony przed przyjęciem negatywnych energii od pacjenta.

Inicjacje Reiki odbywają się w ciszy i w skupieniu po to, by mogły być właściwie przeżyte.

Podczas samej inicjacji postaraj się przyjąć postawę całkowitego powierzenia i zaufania w stosunku do Siły Wyższej.

Ja osobiście odbieram Reiki jako cudowny dar dla ludzi ze strony Źródła. Można go rozpatrywać w kategoriach, że jest swego rodzaju aktem Łaski. Moim zdaniem nie my wybieramy Reiki, tylko ona sama nas wybiera, gdy przychodzi właściwy czas.

Przyjmując Reiki I stopnia jesteś od razu prowadzony jak gdyby za rękę najlepszą z możliwych dróg - Drogą Najwyższej Jakości, o ile nie opierasz się i nie przeszkadzasz oraz pozwalasz sobie brać czynny udział w procesie dokonywania się, często olbrzymich zmian w twoim życiu.

Warto wiedzieć, ze w żaden sposób przyjęcie inicjacji nie zobowiązuje do uzdrawiania innych. Najpierw musisz pomóc sobie, wprowadzic ład i harmonię do swojego zycia a inicjacje ci w tym pomogą. Z czasem, o ile będziesz czuł autentyczną potrzebę by pomagac innym, Energia Reiki umożliwi ci to we właściwy sposób.

 

4 inicjacje Reiki, tj. wejście na 4 kolejne poziomy energetyczne podczas kursu I stopnia.

Na kursie I stopnia Reiki realizowane są następujące zagadnienia:
Historia Reiki
Duchowe zasady Reiki
Podstawowe informacje o energetyce człowieka.
Podstawowe ćwiczenia umożliwiające odczuwanie energii.
Istota Reiki.
Nauka samoleczenia metodą Reiki; pozycje do samoleczenia.
Uzdrawianie innych - pozycje i układy rąk w pełnym zabiegu Reiki dla innych.
Nauka skróconego zabiegu Reiki oraz harmonizacji czakr tą metodą.
Bhp pracy z energią..
Etyka Reiki.
Istota dotyku Reiki.
Zastosowanie Reiki w życiu codziennym.
Reiki w nagłych wypadkach.
Precyzyjne instrukcje i ukierunkowanie do samodzielnej, rzetelnej praktyki Reiki.

Przeczytaj wypowiedzi uczestników kursu Reiki I-go stopnia

 


Inicjacja Reiki II stopnia

Uzyskanie drugiego stopnia związane jest z otrzymaniem od mistrza trzech inicjacji oraz symboli Reiki, a także sposobów ich zastosowania w takiej formie, w której odkrył je, nauczał i przekazywał dr Usui. Inicjacje II stopnia powodują intensywniejszy związek z Reiki i zwiększa wibracje świetlne ucznia w kanale uzdrawiania i w każdym z naszych ciał energetycznych. Oddziaływanie osoby inicjowanej na drugi stopień jest przez to znacznie mocniejsze. Także po tej inicjacji następuje 21 dni oczyszczania energetycznego. Wraz z podwyższonymi wibracjami w kanale uzdrawiania i we wszystkich ciałach energetycznych, jak również dzięki użyciu symboli, energia Reiki przepływa w sposób o wiele bardziej skondensowany. Rozwój duchowy staje się intensywniejszy i szybszy. Dotyczy to również poznania i praktycznego stosowania praw duchowych w codziennym życiu. Równocześnie adept Reiki drugiego stopnia ma możliwość poprzez stosowanie symboli docierać do nowych wymiarów bytu. Wzmacniając uniwersalną energię życiową w dowolnym miejscu, może dokonywać uzdrawiania mentalnego i na odległość. Jest w tym niewyczerpany potencjał, gdyż niezależnie od tego, gdzie się w danej chwili znajdujemy lub co robimy możemy przesyłać Reiki.

Inicjacje stwarzają w naturalny sposób podstawę do bycia kanałem Reiki przez nakładanie rąk, względnie przez koncentrację uniwersalnej energii życiowej. Co rozwinie się z tego fundamentu zależy całkowicie od nas. Od nas zależy również, czy dary te pozostawimy bezużytecznymi, czy też pozwolimy im wzrastać.

Program kursu II stopnia Reiki:

Przekazanie 3 tajemnych symboli i formuł - kluczy do pracy z energią Reiki.
Techniki pracy z symbolami Reiki, m.in.:
Aktywizacja, energetyzacja i oczyszczanie czakr za pomocą symboli Reiki.
Oczyszczanie pomieszczeń.
Oczyszczanie i energetyzacja przedmiotów, kryształów.
Ochrona Reiki.
Zabiegi mentalne Reiki.
Oddziaływanie energią na odległość.
Wysyłanie energii w przyszłość.
Uzdrawianie przeszłości.
Uzdrawianie energią Reiki Wewnętrznego Dziecka
Nawiązywanie kontaktu z Wyższym Ja.
Nauka zabiegów grupowych Reiki.
Techniki realizacji życzeń z pomocą energii Reiki.
Techniki oczyszczania i zabezpieczeń mentalnych.

 


Inicjacja Reiki III stopnia

Inicjacja III stopnia umożliwia Energii Reiki pełny dostęp do adepta. Powoduje ogromne przyspieszenie rozwoju osoby inicjowanej i pokonywanie kolejnych szczebli w górę w szybkim tempie.
Stopień III realizowany może być u mnie jednorazowo dla osób gotowych od razu do tego by zostac nauczycielem lub w dwóch etapach. 
Najczęsciej III stopien u mnie przebiega w dwóch etapach. Przyjęcie pierwszego etapu III stopnia, tj. najpierw bez możliwości inicjowania innych umożliwia wzrost i rozwój osobie, która w sobie właściwym tempie przygotowuje się do roli nauczyciela. Osoba przeznacza na to przygotowanie tyle czasu ile potrzebuje a jednocześnie już korzysta z klucza mistrzowskiego a przez to nieustannie i bardzo szybko wzrasta w Energii.

 

Trzeci stopień Reiki to połączenie z mistrzowską energią Uniwersum.

Największym zaszczytem dla mnie był fakt przyjęcia z moich rąk inicjacji Reiki przez moją wieloletnią nauczycielkę medytacji Basię Mieloch. 
To właśnie na jej zajęciach wykonałam największą pracę nad sobą na przestrzeni wielu lat oraz dzięki jej osobie pozyskałam największą wiedzę na temat działania życiowego prawa a także przy jej udziale nastąpił największy rozwój świadomości u mnie. 
Zawsze moje serce będzie pełne ogromnej wdzięczności i miłości dla niej.

©2007-2018 Samadhi - Centrum Terapeutyczno - Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi. Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie całości lub części: zdjęć, grafik i tekstów bez naszej zgody jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.