Wejdź na mój kanał You Tube

AUDIO tutaj

WARSZTATY SAMOREALIZACJI

Psycholog Szczecin - psycholog online Kontakt

email: renata@psychologszczecin.net 

Nr konta

BLOG - Redukcja psychicznego cierpienia

BLOG -  Pomoc i terapia psychologiczna

BLOG - Coaching Szczecin i Skype

BLOG - Rozwój osobisty

BLOG- Rozwój wewnętrzny


AKTUALNOŚCI - kliknij


Opinie - kliknij


Pomoc Mistrza Reiki na odległość

- wsparcie energetyczne


 

 

Psycholog Szczecin, psycholog on-line
Centrum Terapeutyczno- Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi
Gabinet Psychologiczny
ul. Winogronowa 15 Szczecin
tel. + 48 606 266 386
renata@rozwojosobistyiduchowy.pl

W czym się specjalizuję

Wspieram, pomagam rozwiązać problemy, pomagam usuwać cierpienie psychiczne, podpowiadam, inspiruję, wzniecam chęć zmiany i wzrost, motywuję, budzę potencjał, towarzyszę w zmianie i w rozwoju, pomagam usuwać przyczyny i objawy stresu, wprowadzam na drogę osobistej wolności i spełnienia.

Pracuję  z osobami dorosłymi.

W pracy indywidualnej z klientami moją domeną jest pomoc w rozwiązywaniu problemów natury psychologicznej, tj.emocjonalnej, mentalnej oraz duchowej. Pomagam (m.in.) w zmianie przekonań, rozumieniu emocji, otwarciu wewnętrznych jakości a także w rozwoju potrzebnych kompetencji i umiejętności. Pomagam w odkryciu własnego wewnętrznego  źródła mądrości i siły oraz  wskazuję jak z niego czerpać.

Wykonuję profesjonalne testy psychologiczne oraz analizy róznych obszarów życia klienta i udzielam podpowiedzi, inspiracji, rozwiązań. O analizach czytaj tutaj

Pomagam też w:

- odnalezieniu miłości, otwarciu i dostrojeniu do jej żródła,

- budzę postawę pełną życzliwości, akceptacji, troski, zrozumienia dla siebie i innych

Pomagam rozpoznawać przyczyny lęku i dyskomfortu psychicznego; służę pomocą w uwolnieniu od stanów lękowych, stanów obniżonego nastroju, zachowań neurotycznych i  psychologicznego cierpienia. 

Z prawdziwą przyjemnością wprowadzam moich klientów w stan głębokiego relaksu, stan wolności od napięć, blokad i lęków. Wieloletnia praktyka owocuje tym, że mam w tym wielką łatwość i swobodę.

Pomagam rozpoznawać i uwolniać przyczyny ograniczeń i stłumień swobodnej ekspresji moich klientów.

Celem mojej pracy jest przywrócenie naturalnego poczucia dobrostanu psychicznego i duchowego moich pacjentów i klientów. Udzielam wsparcia moim pacjentom/klientom w uwalnianiu od cierpienia i realizacji ich własnego szczęścia

Pomagam też w:

- stanach pomieszania, niepewności, zagubienia,

- niskiego poczucia własnej wartości,

- niepewności, odczucia braku sensu,

- w problemach związanych z poczuciem winy,

- poczuciem niespełnienia,

- poczuciem zablokowania i oporu,

- niedopasowania do tego świata,

- w problemach w relacjach i związkach z innymi ludźmi,

- kryzysach egzystencjalych i duchowych.

Pomagam moim drogim pacjentom odblokować spontaniczną, naturalną ekspresję, co skutkuje obudzeniem i wyzwoleniem ich kreatywności i twórczości.

Udzielam pomocy psychologicznej (m.in.) w następujących zaburzeniach i problemach:

- zaburzenia nastroju ( afektywne),

- zaburzenia odżywiania: otyłość, bulimia, anoreksja,

- lęk uogólnionyfobie,

- zaburzenia osobowości,

- zaburzenia nerwicowe,

- nerwica neogenna ( egzystencjalna),

- zaburzenia psychosomatyczne,

- zaburzenia adaptacyjne,

- zaburzenia snu,

- nieśmiałość,

- poczucie winy,

- poczucie wstydu,

- przewlekły stres,

- uzależnienia,nałogi,

- problemy emocjonalne i interpersonalne,

stany dezintegracji, derealizacji, depersonalizacji, zaburzenia tożsamości, zaburzenia postrzegania, stany urojeniowe, spowodowane błędnymi praktykami duchowymi lub nieprawidłowo realizowaną ścieżką rozwoju

- wielu innych - Przykładowe tematy tutaj 

Uczę profesjonalnej pracy z umysłem, tj. oczyszczania sfery umysłowej z ograniczających przekonań i wyobrażeń.

Osobom korzystającym z moich usług pomagam w nawiązaniu kontaktu z samym sobą. Wskazuję drogę do przyjaźni i zgody z sobą. Pomagam w uwolnieniu od poczucia osamotnienia. Pomagam  w przywróceniu  poczucia godności i mocy.

Osobom zainteresowanym wskazuję drogę do wyższych aspektów natury ludzkiej.

Ukazuję pozytywną, jasną stronę życia, możliwość czerpania radości z własnego istnienia.
Pomagam przekraczać ograniczenia i wyzwalać się z okowów przeszłości. Pomagam powoływać do życia marzenia.

Wyksztalcenie pedagogiczne i psychologiczne pozwala mi rozumieć mechanizmy rządzące ludzką psychiką, emocjonalnością, światem mentalnym człowieka. Dzięki wiedzy i ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu w pracy z klientami oraz wieloletniej praktyce własnej potrafię poruszać się po całym spektrum ludzkiej świadomości i dostosowywać  pomoc do konkretnej osoby i sytuacji. Dla jednych jest to pomoc terapeutyczna, dla innych wsparcie w rozwoju, a dla osób kroczących duchową ścieżką - pomoc w zrozumieniu spraw najgłębszych.
Jako, że mam naturalną łatwość kontaktu z najsubtelniejszymi wymiarami naszego istnienia, pełniąc rolę nauczyciela, moim zadaniem i prawdziwą przyjemnością jest wskazywanie na wymiar naszej świadomości esencjonalnej. Wszystkim autentycznie zainteresowanym, ukazuję klucze do realizacji całkowitej wewnętrznej wolności i szczęścia.link

Jestem żywo zainteresowana badaniem ludzkiej egzystencji, jej istoty ( essence), bycia ( being), sensu, błogostanu ( bliss) a szczególnie praktyczną stroną rozwijania własnej świadomości, tj. uwalnianiem od cierpienia i realizacją wewnętrznej wolności.

Jeśli potrzebujesz indywidualnego, uważnego, rzeczowego podejścia do Twoich spraw, skutecznej pomocy lub jeśli interesuje Cię głębia Twojego istnienia, zapraszam na spotkanie.
Zapraszam serdecznie do zapoznania się z moją szczegółową ofertą.link

" Urodziłeś się z potencjałem. Urodziłeś się z dobrocią i zaufaniem. Urodziłeś się z ideałami i marzeniami. Urodziłeś się ze wspaniałością. Urodziłeś się ze skrzydłami. Pełzanie nie jest twoim przeznaczeniem, więc nie rób tego. Masz skrzydła. Naucz się ich używać i leć”. Rumi

©2007-2018 Samadhi - Centrum Terapeutyczno - Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi. Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie całości lub części: zdjęć, grafik i tekstów bez naszej zgody jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.